Party Houses For Hens-Stags & Groups

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος Party Houses For Hens-Stags & Groups Μπράιτον μπορούν να φτασουν στην North Laine που βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 1 χλμ. από σταθμό τρένου Brighton και μόλις 300 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων British Airways i360.

Οι ταξιδιώτες που διαμένουν σ' αυτό το κατάλυμα θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει επίσης μικρή κουζίνα με εξοπλισμό.

Το διαμέρισμα απέχει μόνο 1 χλμ. από το Μουσείο & Αίθουσα Τέχνης του Μπράιτον, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Booth απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα Party Houses For Hens-Stags & Groups.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Party Houses For Hens-Stags & Groups Μπράιτον
Modern 2-Bedroom 30 Seconds To Seafront
Τιμή μόνο για κινητά

Modern 2-Bedroom 30 Seconds To Seafront

8.3
Πολύ καλό 82 σχόλια
49 μ από το κατάλυμα
USD 101 USD 91
ανά νύχτα
Stylish Underground Flat, Beach 30S, Graffiti Yard
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish Underground Flat, Beach 30S, Graffiti Yard

8.2
Πολύ καλό 61 σχόλια
141 μ από το κατάλυμα
USD 160 USD 144
ανά νύχτα
Spacious Sillwood Street - Brighton
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious Sillwood Street - Brighton

142 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brighton railway station
    1,2 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • 24ωρη ασφάλεια

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Party Houses For Hens-Stags & Groups;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Party Houses For Hens-Stags & Groups περιλαμβάνουν Μουσείο Φυσικής Ιστορίας Booth, Εμπορική Περιοχή North Laine καθώς και Κοπτική Ορθόδοξη Εκκλησία St. Mary and St. Abraam.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Party Houses For Hens-Stags & Groups;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Party Houses For Hens-Stags & Groups θα είναι 48£.
    • ❓
      Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Party Houses For Hens-Stags & Groups;
      Το διαμέρισμα Party Houses For Hens-Stags & Groups δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • MasterCard
      • American Express
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Party Houses For Hens-Stags & Groups;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Party Houses For Hens-Stags & Groups περιλαμβάνουν Regency Restaurant και The Lion & Lobster και απέχουν μόνο 15 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο διαμέρισμα;
      Όχι, στο διαμέρισμα δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Επιτρέπεται η πρώϊμη άφιξη και η αναχώρηση από/στο αυτό το διαμέρισμα;
      Επιτρέπεται η πρώϊμη άφιξη στο αυτό το διαμέρισμα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Γκάτγουικ ΛοΝδίΝου
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Brighton railway station
    1,2 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Party Houses For Hens-Stags & Groups Μπράιτον

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο